Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Celý mesiac hľadal chlapec psa, ktorý sa mu stratil. Okamih, keď ho našiel, vás chytí za srdce. Matka ho pritom natočila..

reklama:
reklama:
13. septembra 2020 Správy od Diskusia()
00 10.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu

Keď nám odíde niekto veľmi blízky, tak sme pochopiteľne smutní. Celé dni dúfame, že sa nám milovaná a blízka osoba vráti a my ju budeme môcť znovu objať. Podobných prípadov je na svete tisícky a ľudia ich zažívajú dnes a denne. Nie však vždy sa osoba naozaj vráti a my na ňu postupne začneme zabúdať. To však nie je prípad, o ktorom vám dnes chceme povedať. Malý chlapec stratil svojho milovaného psíka, a keď už sa začal zmierovať s tým, že ho nikdy neuvidia, znova sa objavil v jeho živote. Stretnutie týchto dvoch tvorov bolo úplne dojemné, a preto dojalo celý svet. Aj vy dnes máte možnosť sa toho zúčastniť.

Puto plné lásky

Medzi deťmi a zvieratami môže existovať puto, ktoré my dospelí len málokedy dokážeme pochopiť. Dieťa a zviera sú navzájom prepojené ako by boli súrodenci. To samozrejme nie je možné, ale veľakrát to tak naozaj vyzerá. Keď sa potom tieto dve bytosti stretnú po nejakej dobe, nastane veľmi silná udalosť, na ktorú ani jeden z nich nezabudne. Ak je pri tom navyše niekto s kamerou alebo iným médiom, môže z toho vzniknúť pomerne silný a krásny zážitok.

Štvornohý súrodenec

Malý chlapec si veľmi prial dostať štvornohého kamaráta, s ktorým by mohol tráviť čas. Dlhú dobu prosil svojich rodičov, aby mu ho zadovážili, ale tí samozrejme boli proti. Chlapec na ne musel naliehať naozaj moc, pretože v deň jeho narodenín sa mu splnilo želanie a psíka dostal. V tú ranu bol najšťastnejším človekom na svete a s psíkom sa stali najlepšími a nerozlučnými priateľmi. Nikdy by ho ani vo sne nenapadlo, že ich spoločne trávené chvíle raz skončí.

Pes je späť

V jeden krásny deň bol však psík k nenájdenia. Všetci ho začali hľadať, ale pátranie bohužiaľ dopadlo nešťastne, pes bol jednoducho preč. Dni a týždne sa míňali a chlapec sa už zmieroval s jeho stratou nadobro. Nebol by to ale osud, keby nám nenachystal horkej chvíle so šťastným koncom. Stalo sa, že psík sa jedného pekného dňa objavil späť na záhrade. Chlapec neriešil, kde celý čas bol a vrhol sa mu okolo krku. Neskutočne dojemné stretnutie zachytila ​​mamička na fotoaparát. Čo tomu hovoríte?

reklama:

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.