Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čo o vás hovorí poloha v ktorej spíte? Tento Test vám to povie

reklama:
reklama:
Poloha v spánku
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Poloha v spánku www.gettyimages.com

O povahe človeka vypovedajú aj jeho zvyky, preferencie, chuťové alebo iné náklonnosti. Zdá sa, že aj poloha, v ktorej človek obvykle spí, môže prezradiť nejaké to tajomstvo o našom správaní a spôsoboch.

Na boku s mierne pokrčenými nohami

Ste pokojný a spoľahlivý človek. Nie je ľahké vyviesť vás z miery. Nebojíte sa budúcnosti. Ľudia ako vy sa usmievajú aj v tom najhoršom a ľahko si privyknete na životné zmeny.

V embryonálnej polohe

Často potrebujete ochranu, porozumenie a súcit. Keď sa v spánku schúlite do klbka, ako by ste sa schovávali pred problémami okolité sveta. Pokúste sa nájsť uplatnenie pred problémami, nájdite svoj talent ako maľba krajinky či tanec.

Na bruchu s roztiahnutými rukami a nohami

Tak spí skutočný vodca. Takí ľudia sú impulzívni a iniciatívni. Pozorne dohliadajú na poriadok v rodine a v zamestnaní. Najradšej si všetko dopredu naplánujú a nemajú radi nečakané prekvapenia. Pre svoju húževnatosť a cieľavedomosť dosahujú veľké úspechy a veľké príjmy.

Na chrbte

Takto spávajú „králi“ a vodcovia. Zdá sa, že k nim patríte. Ste pozitívny, zo života sa radujúci človek. Ste zvyknutý byť stredobodom pozornosti a máte radi veselú spoločnosť. V práci ste vytrvalý, húževnatý a racionálny. Najradšej hovoríte ľuďom pravdu rovno do očí.

Na chrbte s rukami pozdĺž tela

Ste vyvážená osobnosť s pevne stanoveným životným cieľom, ku ktorému smerujete. Ste prísny a náročný, avšak najprísnejší ste sami na seba.

Na bruchu s jednou nohou pokrčenú

Ste nepredvídateľná osobnosť. Priťahujú vás všemožné dobrodružstvá a zmena vašich nálad občas pôsobí na okolie mierne šokujúco. V priebehu pár sekúnd dokážete príjemné a nežné rozprávanie premeniť v nechutnú hádku a krik, a naopak.

reklama:

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.