Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čo všetko dokážu a v čom je ich tajomstvo? Poďte sa s týmito zvieratami a tajomnom okolo nich zoznámiť bližšie a detailne.

reklama:
reklama:
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
mačka www.gettyimages.com

Mačky sú jedny z najpopulárnejších domácich maznáčikov. Je to preto, ako vyzerajú, ako sa rady maznajú, ale aj preto, že môžu mať s človekom úplne unikátne puto, ktoré nemá v podstate žiadne iné zviera. Je potrebné povedať, že sa veľmi často hovorí o magickej sile, ktorú mačky majú. To potvrdí v podstate každý chovateľ, pretože mačka je pre neho akýmsi ochrancom celej domácnosti. A to úplne inak, než je tomu u psov, ktorí chránia domov pred fyzickými neželanými hosťami. Mačky totiž pôsobia na oblasti celkom iné.

Všímajte si správanie Vašej mačky

Je dobré si všímať toho, ako sa Vaša mačka niekedy chová a toho, čo konkrétne robí. Ak budeme konkrétny, tak je treba povedať, že nie je nič neobvyklé, keď sa mačka dlhšiu dobu pozerá do jedného rovnakého miesta. Prečo to robí? Práve to je súčasť jej vlastnosti a jej schopnosti. Pre nás ľudí to vyzerá, že sa pozerá len do prázdneho priestoru, kde nič nie je. Opak je ale pravdou. V danom mieste niečo je. My to nevidíme, ale mačky to vidia A tu začína ono tajomno spojené so schopnosťou týchto zvierat.

Sledujú energiu

Unikátom mačiek je to, že keď sa sústredia na jedno miesto, je to preto, že tu dokážu vidieť koncentrovanú energiu. A to v podobe tej negatívnej. Že sú rôzne energie všade okolo nás, to nie je žiadnym tajomstvom. Ako ľudia ich však ani necítime, ani ich nevidíme. Túto schopnosť však majú práve mačky, ktoré dokážu nájsť miesto s danou energiou, ktorá na nás, ale aj na ne  negatívne pôsobia. Hovoríme tu predovšetkým o energii, ktorá môže byť spojená s rôznymi duchmi a prízrakmi. A kde konkrétne sa vlastne berú a ako sa do interiéru dostanú? Môže to byť z vonkajšieho prostredia, rovnako ako sa môže jednať napríklad o pôvodných obyvateľov daného bytu, alebo daného domu.

Mačky vedia negatívnu energiu odstrániť

To, že sa mačky pozerajú na jedno miesto nie je spojené len s tým, že dokázali danú energiu nájsť. To, že ju sledujú je spojené ako s tým, že ju nechcú nechať uniknúť, tak hlavne s tým, že danú energiu chcú eliminovať. V tom je unikátna daná magická schopnosť mačiek. Majú totiž veľmi silnú pozitívnu auru, ktorú dokážu vyžarovať práve smerom, kde je negatívna energia. A tým ju zničia. Opäť platí, že my ako ľudia nemáme možnosť danú auru vidieť, pretože je pre nás neviditeľná.

Prospešná je v každej domácnosti

Negatívna energia výrazne ovplyvní život, ktorý máme. Keď sú v dome negatívne energie, výrazne to ovplyvní ľudskú psychiku aj jeho správanie. Práve negatívne vplyvy majú veľký vplyv na to, ako sme doma spokojní, ako sa nám darí, rovnako ako môžu ovplyvniť aj zdravotný stav. Bohužiaľ dané negatívne energie sa môžu objaviť kedykoľvek a keďže ju ako ľudia nevidíme, tak ani nevieme, že okolo nás sú.

Preto sa odporúča mačku buď vlastniť, alebo si ju čas od času požičať. Je to práve toto zviera, ktoré dokáže negatívne energie vystopovať a pôsobiť na nich tak, že sú eliminované. Aj preto sú majitelia mačiek obvykle vo svojom bývaní spokojnejší, pretože ich neovplyvňujú veci spojené s negatívnou energiou, ktoré sa môže týkať rôznych duchov a ďalšieho nadprirodzena.

Mačke energie neubližujú

Rad majiteľov mačiek sa bojí, či keď mačka bojuje s negatívnou energiou, či ju to nejako negatívne neovplyvňuje, alebo či jej to dokonca neubližuje. Tu môžeme povedať, že je istota v tom, že sa nie je čoho obávať. Mačky sú voči danej energii imúnne. Ide teda o zvieratá, ktoré dokážu chrániť každý domov. A zatiaľ čo pes vie dobre chrániť proti skutočnému nezvanému hosťovi, tak je to práve mačka, ktorá dokáže chrániť proti tomu, čo nevidíme, ale čo môže byť nielen rovnako nebezpečné, ale aj nebezpečnejšie.

reklama:

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.