Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dajte si do rohu miestnosti vodu s octom a soľou! Viete čo všetko to spôsobí?

reklama:
reklama:
01 13.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu

Je jedno, akú metódu použijete, vždy je dobré sa držať niekoľkých krokov, ktoré pri odstraňovaní pomôžu.

Čo je potrebné urobiť?

Pre vyčistenie negatívnej a narušujúcej energie je nutné postupovať jasne a bez rôznych rozptýlení. Vypnite televíziu, počítač a ďalšie elektro výrobky. Je dôležité čistiť energie v pokoji a pohode. Počas samotného čistenia je dobré si vizualizovať, ako tieto energie z Vašej domácnosti postupne miznú. Treba byť konkrétny, aby u Vás doma zostala dobrá energia nenarušená.

Čistiť nemusíte len domácnosť, ale napríklad aj pracovný priestor. Ten by mal byť čistený pravidelne, aby sa v ňom neusadzovali negatívne energie, ktoré  môžu znepríjemňovať prácu. Vždy je dobré dať na svoj pocit, ak si myslíte, že je dobré čistiť miestnosť alebo miestnosti od negatívnej energie, potom do toho.

00 10 1.jpg

Kedy je dobré odstrániť negatívne energie?

  • Ak sa sťahujete do nového miesta, potom je dobré ešte pred nasťahovaním priestory starostlivo vyčistiť. Odstránite tak všetky negatívne a narušujúce energie a emócie, ktoré v priestoroch mohli zostať po predchádzajúcich nájomníkoch
  • Podobne je na tom tiež Vaša nová kancelária, tu je dobré tiež vyčistiť od narušujúcej a negatívnej energie
  • Ak je niekto z Vašej rodiny chorý, potom po jeho uzdravení tiež miestnosť vyčistite od negatívnej energie
  • Pozornosť zamerajte aj na starožitnosti, umelecké diela a všetko, čo je ručne vyrobené, pretože tieto predmety môžu byť zaťažené negatívnou energiou, ktorú je nutné odstrániť

Obnova rovnováhy

Negatívne a škodlivé energie do Vašej domácnosti prenikajú  po celú dobu. Môžete si ju do bytu vpustiť neúmyselne. Nech je to akokoľvek, je nutné začať pracovať na pravidelnom odstraňovaní negatívnej energie z Vášho domu alebo  bytu. Vo svojej domácnosti tak obnovíte rovnováhu a celkovú harmóniu.

Vyskúšajte tento jednoduchý rituál na odstránenie negatívnej energie z Vašej domácnosti. Je to čistiaci rituál, ktorý  pomôže udržať v dome pozitívnu energiu vo Vašom domove. Veľa odborníkov sa domnieva, že ide o veľmi účinný spôsob. Môžete ho vyskúšať teraz aj Vy. Ako na to?

Čo budete potrebovať:

  • vodu
  • ocot
  • hrubú soľ
  • priehľadny pohár

Ako postupovať:

Vezmite pohár a do neho dajte vodu, ocot a hrubú soľ. Následne pohár umiestnite do rohov  domu. Tento jednoduchý trik pomôže odstrániť negatívnu energiu a emócie. Vaša domácnosť si udržia príjemnú harmóniu a pokoj.

reklama:

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.