Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hrozivé proroctvo Vangy na rok 2022. Nezostáva nám nič iné, než dúfať, že sa veštkyňa mýli

reklama:
reklama:
Vanga
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Vanga youtube.com

Prišla o zrak, ale napriek tomu videla viac než všetci ostatní! Vanga († 85), skutočným menom Vangelis Gushterová bola slávnou veštkyňou z Bulharska, ktorá predpovedala rozpad Sovietskeho zväzu, tragédiu z 11. septembra 2001, smrť princeznej Diany či katastrofu v Černobyľskej elektrárni.

Boli jej vízie skutočné alebo nie? Túto otázku si aj 25 rokov po jej smrti kladú mnohí. Niektoré z jej desivých proroctiev sa splnili presne do bodky, v iných sa Vanga pomýlila v dátume, ako napríklad pri útoku z 11. septembra, a niektoré jej proroctvá sa nenaplnili vôbec. V roku 2021 mali byť podľa bulharskej jasnovidky prezidenti dvoch svetových veľmocí vo veľkom nebezpečenstve. Ruský prezident Vladimir Putin mal umrieť pri atentáte a bývalý prezident USA Donald Trump mal zas prísť o sluch. Nič z toho sa však nakoniec nestalo.

Slepá jasnovidka, ktorá si vďaka svojim predpovediam vyslúžila prezývku „Nostradamus Balkánu“, vidí v nasledujúcom roku 2022 veľa temnoty. Aké proroctvo si pre nás pripravila na rok 2022?

Čo nás čaká v roku 2022?

Hoci Vanga predpovedala proroctvo do roku 5079, na nasledujúci rok 2022 bola až prekvapivo stručná. V proroctvách sa píše, že na viacerých územiach vrátane Európy sa odohrá séria ozbrojených útokov. Vanga už tiež viackrát zdôraznila, že Európa zanikne a toto územie ovládnu moslimovia, k čomu nahráva aj fakt, že moslimská populácia v Európe v posledných rokoch narastá. S prílivom moslimov do Európy stúpne podľa Vangy aj hrozba terorizmu či ozbrojených útokov.

  • 2023: Zmení sa obežná dráha Zeme.
  • 2028: Bude objavený nový zdroj energie a hlad bude prekonaný. Posádka vesmírnej lode odíde na Venušu.
  • 2033: Svetové hladiny vôd stúpnu, keď sa roztopia polárne ľadovce.
  • 2043: Ekonomika bude dobrá a moslimovia povedú Európu.
  • 2046: Všetky ľudské orgány sa dajú reprodukovať a táto metóda sa stane najľahšou a najpopulárnejšou metódou liečby.
  • 2066: USA použije novú zbraň na zmenu klímy v Ríme riadenom moslimami.
  • 2084: Znovuzrodenie prírody.
  • 2088: Nová choroba, ktorá spôsobí, že človek zostarne behom pár sekúnd.
  • 2097: Choroba rýchleho starnutia sa dá liečiť.
  • 2100: Ľudstvo bude mať vyvinuté technológie do takej miery, že bude schopné postaviť „umelé slnko“, ktoré bude slúžiť ako zdroj energie v budúcnosti.
reklama:

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.