Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kým rodičia boli na dovolenke, deti zmenili ich byt na nepoznanie. Tu je výsledok:

reklama:
reklama:
12. septembra 2020 Dizajn od Diskusia()
00 7.jpg
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.freepik.com

Dovolenka je doba, na ktorú sa teší snáď každý. Celý rok tvrdo pracuje, takže má nárok si na tých pár týždňov odpočinúť, nabrať sily, spoznať nové miesta, nových ľudí a jednoducho vypnúť. Komu by sa to nepáčilo že? Niekto má to šťastie, že si môže dovolenku dovoliť kedykoľvek len chce a kamkoľvek chce. Mnoho ľudí však také šťastie nemá, a preto musia dovolenku naozaj plánovať. Niekedy sa dokonca stane, že na dovolenku môže ísť len časť rodiny a zvyšok musí zostať doma. Časť si ide užívať a zvyšok musí doma tvrdo drieť, aj to sa stáva. V tomto prípade to presne tak dopadlo, lenže na dovolenku išli sami rodičia a svoje deti nechali doma. Tie tam mali hromadu úloh, na ktorých museli tvrdo drieť, aby boli hotové, než sa otecko s mamičkou vráti. Celkom kruté nemyslíte?

01 4.jpg
www.freepik.com
02 4.jpg
www.freepik.com

Dovolenka bez detí

Vyzerá to ako veľmi nespravodlivý prístup, rodina by predsa mala držať spolu. Takáto spoločná dovolenka je ideálna doba, kedy sa rodina môže stmeľovať a upevňovať svoje vzťahy, predovšetkým ak tam panujú nejaké rozpory. Tu to tak nebolo. Rodičia si odišli sami, pretože ich finančná situácia nedovoľovala vziať deti so sebou. Deti zatiaľ doma začali tvrdo drieť. Pokiaľ si však od začiatku myslíte, že to bola ich povinnosť a rodičia im to nariadili, potom ste na omyle.

03 3.jpg
www.freepik.com
04 1.jpg
www.freepik.com

30 rokov manželstva

Deti tohto rodičovskej páru boli veľmi dobre vychované a vedeli tak, čo sa sluší a patrí. Moc dobre vedeli, že rodičia si išli na dovolenku poriadne oddýchnuť, pretože veľa pracujú a často sú vyčerpaní. Dovolenku si teda rozhodne zaslúžili. Navyše v tom čase oslavujú 30.výročie ich manželstva, a takéto akcie sa jednoducho bez detí oslavovať musia. Vzhľadom k tomu, že ich deti mali veľmi radi, rozhodli sa, že im medzitým, čo budú rodičia na dovolenke, pripravia prekvapenie.

05.jpg
www.freepik.com
06.jpg
www.freepik.com

Šok po príchode

Pustili sa do kompletnej prestavby ich bytu, pretože už sa na to nemohli pozerať. Byt bol v naozaj hroznom stave a rekonštrukciu potreboval ako soľ. Vedeli, že to bude náročné, ale nebáli sa a išli do toho. Zamerali sa hlavne na kuchyňu a kúpeľňu so záchodom, pretože tie boli v naozaj príšernom stave. Podarilo sa im tiež zrekonštruovať spálňu a pár ďalších izieb. Keď sa rodičia vrátili z dovolenky, čakalo na nich veľké prekvapenie. Pozrite sa na fotografie a posúďte sami.

reklama:

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.