Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Matka nechala svoje jednoročné dieťa v prázdnom dome. O desať rokov neskôr sa vrátila a požadovala niečo šialeného.

reklama:
reklama:
18. septembra 2020 Správy od Diskusia()
Fb 5.png

Príbeh, ktorý pre vás dnes máme pripravený, je ako z nejakej rozprávkovej knihy. Až si ho prečítate, možno si poviete, že ide naozaj o nejakú rozprávku, ale tento príbeh sa v skutočnosti stal. Smutné na tom je, že niektorí ľudia sú naozaj schopní všetkého, dokonca opustiť svoje malé dieťa a nechať ho napospas osudu. Možno budete šokovaní, až zistíte, čo urobili rodičia jednej malej dievčatku. Našťastie všetko skončilo dobre a dievčatko žije šťastný život. Jej biologickí rodičia majú však smolu. Za to, čo jej urobili, si zaslúži ten najvyšší trest, čo myslíte?

Horor v ruskom dome

V jednom malom a malebnom ruskom mestečku stál krásny drevený dom. Žila v ňom rodina s malým dieťaťom, ktoré vedelo niekedy hlasno plakať. Na tom samozrejme nie je nič podivného, ​​malé deti plačú, niektoré viac, niektoré menej. Lenže toto dieťa plakalo veľmi dlho a vytrvalo. Susedia, ktorí chodili okolo tohto domu, si už začínali hovoriť, či je všetko v poriadku. Už niekoľko dní nevideli nikoho do domu vchádzať a ani z neho vychádzať. Nevideli ani svetlo, ale plač sa ozýval stále. Rozhodli sa teda, že zavolajú políciu.

Celý týždeň osamote

Pokračujte v čítaní článku na ďalšej stránke

reklama:

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.