Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž navštívil opustený dom

reklama:
reklama:
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
dom www.gettyimages.com

Muž si kúpil nový dron. Rozhodol sa ho otestovať a šiel na skúšobný let. Počas tohto letu fotografoval, kadiaľ dron lietal. Podarilo sa mu vyfotografovať opustený polorozpadnutý dom, ktorý muža z nejakého dôvodu priťahoval. Preto sa rozhodol toto miesto navštíviť a vstúpiť do domu. Zistil, čo sa vo vnútri schátralého domu nachádza.

Dron odhalil okolie domu

Keď nevinný let  s dronom odhalil veľmi zaujímavé okolie domu, nastal impulz, ktorý lákal muža vstúpiť dovnútra a miesto si poriadne prezrieť. Dron blížiaci sa k domu odhalil na pozemku štyri historické autá. Po toľkých rokoch chátrania sú síce vo veľmi zlom stave, ale nič to nemení na tom, že je z áut stále patrný  luxus. Predtým autá iste žiarili tak, že priťahovali oči ostatných. Okrem historických luxusných áut si muž všimol veľmi zaujímavých kríkov.
Keď miesto navštívil osobne a vstúpil dovnútra, bol prekvapený aj tým, čo sa schováva vo vnútri schátralého domu.

autowww.gettyimages.com

Aké tajomstvo odhalil dom

Keď sa muž odvážil vstúpiť dovnútra schátralého domu, hneď za hlavnými dverami ho privítalo plno zaujímavých historických vecí.V dome našiel veci presne tak, ako by jeho majitelia odišli len na chvíľu. Nábytok, knihy a riad, všetko v mužovi budilo pocit, že sa majitelia každú chvíľu vrátia. Vedel ale, že tento opustený dom už žiadnych obyvateľov nechráni.

Muž opustil chodbu a odvážil sa vstúpiť do prvej miestnosti za ňou. Prekvapil ho  stôl z tmavého dreva pokrytý obrovskými nánosmi prachu. Keď sa mu konečne podarilo nánosy prachu prezrieť a zaostriť na to, čo sa skrýva pod prachom, objavil starý písací stôl, na ktorom stál písací stroj.

Vo vedľajšej miestnosti potom našiel veľmi starú knihu, otvorenú, rozčítanú so zožltnutými listami. Opäť mu naskočila husia koža s pocitom, že sa každú chvíľu niekto objaví vo dverách. Kniha bola ale opäť pokrytá silným nánosom prachu, ktorý svedčil o tom, že už tu veľmi dlho nikto nebol.

Zdá sa, že muž objavil dom, ktorý bol z nejakého dôvodu opustený v obrovskom zhone a jeho majitelia si so sebou vzali len pár vecí, ktoré zvládli narýchlo pochytiť. Možno dúfali, že sa sem jedného dňa zase vrátia, ale už sa tak nestalo.

reklama:

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.