Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nechajte doma pohár s vodou, soľou a octom a uvidíte tie zmeny za 24 hodín!

reklama:
reklama:
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pohár so soľou , vodou a octom www.gettyimages.com

Všetci sa zhodneme na jednej veci – keď sa veci nevyvíjajú tým správnym smerom, náš domov je zvyčajne tým miestom, kde by sme vtedy chceli byť. Doma sa totiž cítime v bezpečí. Vedeli ste, že ak je v našom domove príliš veľa negatívnej energie, má to hmatateľné pôsobenie aj na Vaše emócie a zdravie? Vplyv prostredia na psychiku človeka:

Spýtam sa Vás jednoduchú otázku: Často sa doma cítite skleslí či bez nálady? Nemusí to byť len vplyvom udalostí vo Vašom živote. Možno, že sa vo Vašom domove nachádza negatívna energia a my Vám ukážeme, ako ho od nej očistiť. Nezabúdajte na to, že energiu nie je možné vidieť voľným okom, ale bez pochýb sa dá  vycítiť. Navyše Váš domov často odráža Váš vnútorný emočný stav. Je preto čas navždy z neho odstrániť tieto negatívne, smutné či niekedy priamo depresívne vibrácie, ktoré majú dramatický vplyv aj na Vaše zdravie. Tu nasleduje jednoduchá, ale extrémne efektívna technika, ktorá všetky tieto zlé energie odstráni.

Budete potrebovať nasledovné veci:

  • 1 pohár (musí byť číri a úplne priezračný )
  • biely ocot
  • kryštalická soľ (napríklad morská alebo himalájska)
  • voda

Postupujte nasledovne:

  1. Vložte do pohára trochu soli, octu a zalejte to vodou.
  2. Umiestnite pohár na miesto, kde trávite veľa času alebo kde Vás iní ľudia najčastejšie navštevujú.
  3. Nechajte ho tam položený 24 hodín.
  4. Po 24 hodinách obsah vylejte, pohár  umyte a celý proces opakujte. Pohár nezabudnite umiestniť na také miesto, kde nie je priamo na očiach, aby mohol zlú energie efektívnejšie vstrebávať.

Či už tomu veríte alebo nie, ak máte pocit, že sa vo Vašom domove nachádzajú negatívne vibrácie, potom tento recept určite vyskúšajte. Sme presvedčení, že výsledkom budete milo prekvapení.

reklama:

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.