Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Po rozvode žil bez peňazí, v tejto ruine. Keď uvidíte, ako ju sám zrekonštruoval nebudete mať slov!

reklama:
reklama:
5 4.png
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu

Človek sa občas vie dostať do veľmi nepríjemných situácií, ktoré samozrejme vopred neplánuje. Život vie byť niekedy dosť krutý a nepríjemný k osudom ľudí. Dalo by sa povedať, že je život nespravodlivý, ale vo finále si za všetko môžeme vždy sami. Svojimi činmi, myšlienkami, vzťahy atď. To by bolo na samostatný článok. Nás dnes však zaujíma príbeh muža, s ktorým sa teda život taky nemaznal, avšak jeho pevná vôľa a túžba zvíťazila. Po rozvode sa dokázala vyhrabať z trosiek ako osobných, tak i finančných. Pozrite sa potom nižšie na fotografie a posúďte sami, čo sa mu podarilo. Budete zízať.

01.png

Rozvod je krutý

Rozvod je veľmi náročná vec. Každý deň sa rozvádza stovky párov po celom svete. Nechcú už spolu žiť, a preto sa rozhodnú, že budú žiť každý sám svoj život. Sú páry, ktoré aj po rozvode žijú spolu v jednom dome, čo je trochu zvláštne, ale reálne. Ak spolu dobre vychádza aj po rozvode, môže byť taký život v dome na pohodu.

02.png

O dom sa spoločne starajú a fungujú. Ak je však dom na spadnutie, väčšinou v ňom nikto nezostane, maximálne jeden z nich. V tomto prípade zostal v dome muž.

03.png

Finančne zlé

Keď sa pozriete na prvé fotografie, je vám jasné, že dom, v ktorom muž zostal žiť bol na spadnutie. Na spadnutie nebol len dom, ale aj osobný život muža. Po rozvode sa mu zrútil svet. Bol na dne a jeho finančná stránka bola tiež veľmi zlá. Rozhodol sa však to nevzdávať a začal bojovať. Prvá bitkou bola premena domu. Aj cez to, že finančná stránka bola zlá, podarilo sa mu niečo výnimočné.

04.png

Keď sa chce, všetko ide

Fotografie jasne ukazujú, že na začiatku sa jednalo o naozaj obyčajný dom, ktorý bol už v mnohých smeroch takmer v troskách. Muž bol však veľmi šikovný a jeho túžba zmeniť život víťazila. Pozrite sa napríklad na premenu kuchyne. Muselo mu to dať ohromné ​​množstvo práce a zabrať veľa času, najmä so zháňaním materiálu, keď nemal moc peňazí. Výsledok vás však presvedčí, že keď človek naozaj chce, tak všetko ide.

05.png
reklama:

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.