Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Postavte si pohár slanej vody vedľa postele

reklama:
reklama:
15. septembra 2021 Správy od Diskusia()
pohár
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pohár www.gettyimages.com

Cítite sa unavení, neoddýchnutí, a aj cez to, že telu venujete dostatočné množstvo spánku a relaxácie? Alebo naopak spíte pod vplyvom práškov na spanie a po prebudení ste unavení? Všetko sa dá riešiť. Túto situáciu vyriešite len v prípade, že poznáte jej príčinu. Máte pocit, že nie ste v strese, žijete zdravým životným štýlom, spíte dostatok hodín a rovnako ste unavení a trápi vás pocit, že vám niečo chýba? Nemôžete ale prísť na to, čo sa deje a akú má toto správanie vášho tela príčinu? Postavte vedľa postele pohár so slanou vodou a sledujte, ako vám pomôže.

Ako vám môže pomôcť pohár slanej vody

Ak sa cítite byť úplne zdraví a jediný váš problém je chronická únava aj cez to, že spánku venujete dostatok času, je čas s tým niečo urobiť. Unavený človek nie je zďaleka tak výkonný ako človek odpočinutý a nemôže si užívať života. Ak vás teda trápi tento problém, začnite ho riešiť. S tým vám pomôže umiestnenie pohára so slanou vodou vedľa postele, ideálne na nočný stolík. Nebojte sa, nikto po vás nebude chcieť, aby ste slanú vodu pili. Bohato postačí, keď ju necháte ležať na nočnom stolíku a pôjdete spať rovnakým spôsobom, ako normálne.

A k čomu že vám to bude? Slaná voda pomôže odstrániť všetku negatívnu energiu, ktorá vo vašom dome panuje. Tá bráni telu, aby si mohlo v spánku odpočinúť toľko, koľko potrebuje. Vy sa tak do nového dňa zobudíte oddýchnutí, plní energie, a hlavne s chuťou niečo aktívne robiť. Prejde vás potreba celý deň sa váľať v posteli alebo na gauči.

Naozaj to funguje

Tento postup nepochádza zo žiadneho šamanského prostredia, ale z nemocničného prostredia. Žena išla k lekárovi s problémom, ktorý opísala, ako dostatočné množstvo spánku v kombinácii s celodennou chronickou únavou. A práve trik so slanou vodou dostala od miestnej zdravotnej sestry. Najprv tomu neverila, ale rozhodla sa tento spôsob vyskúšať. Ráno sa prebudila oddýchnutá a plná energie.

reklama:

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.