Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ženy potrebujú svoj priestor v domácnosti

21. februára 2022 Architektúra od
Ženy potrebujú svoj priestor v domácnosti
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Ženy potrebujú svoj priestor v domácnosti Zdroj obrázka: Khosro / Shutterstock.com

Ženy, priateľky, matky. Nežnejšie pohlavie sa vždy snaží o dobro a blaho každého člena rodiny a často to dámy robia na úkor svojho pohodlia. Nájdite si však svoj priestor, kde si urobíte hygienu, postaráte sa o pleť, prípadne sa s výbornou kávou prenesiete do knižného príbehu.

Urobte si make up na svojom toaletnom stolíku

Ženy môžu mať v domácnosti často pocit, že nemajú dostatok vlastného priestoru a musia sa o svoje osobné či kozmetické veci deliť so všetkými členmi rodiny. Toto môžete vyriešiť jednoduchým toaletným stolíkom, ktorý bude len váš. Umiestnite si ho ideálne na denné svetlo, kde si môžete napríklad urobiť skvelý make up. Ak si práve strategicky dáte tento toaletný stolík na čo najviac denného svetla, bude sa vám aj make up robiť omnoho jednoduchšie, pretože uvidíte všetky nezrovnalosti na vašej pleti a ľahšie ich aj zakryjete.

Na niektorých toaletných stolíkoch môžu byť zrkadlá už priamo zabudované, inde si stačí menšie zrkadlo len položiť na vrchnú policu. Rovnako tak môžete tento toaletný stolík využívať aj na odkladanie svojej bižutérie či cenných šperkov. Odporúčame mať poruke vodovodnú batériu s umývadlom, keby sa vám náhodou stolík ušpinil, aby ste sa mohli umyť.

Dohodnite sa s ostatnými členmi vašej domácnosti, že tento toaletný stolík bude len váš, budú na ňom len vaše veci a produkty či malé osobné predmety, ktoré vždy nájdete na tom istom mieste, kam ich odložíte.

Čas pre vás a vaše obľúbené príbehy

Niekedy je pre ženu dôležité zavrieť sa do izby a byť sama so sebou. Čas v tichu, osamote môže prospieť nielen vám, ale aj celej rodine. Zariaďte si kútik s menším gaučom, na ktorom si vyložíte nohy, zoberiete si do ruky knihu od obľúbeného autora a dáte si pár minút čítania. Z času na čas je fajn si pustiť pomalšiu hudbu, zavrieť oči a vypnúť myseľ od okolitého sveta. Na konferenčný stolík alebo komodu si dajte difuzér s esenciálnymi olejmi, prípadne zapáľte pre lepšiu atmosféru sviečku a užite si čas osamote.

Zdroj obrázka:

Khosro / Shutterstock.com

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.