Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čo moja matka zachytila ​​na videu šokovalo všetkých rodičov a ľudí na internete! Kto to nevidel, ten tomu neveril

reklama:
reklama:
26. septembra 2020 Správy od Diskusia()
Fb 50.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu

Dnes vám prinášame ďalší zo silných príbehov, ktorý ovládol internet. Tentoraz sa v ňom jedná o deti, ktoré si úplne klasicky hrali na detskom ihrisku. Otec jedného z detí sa rozhodol, že deti pri hraní natočí na svoju kameru. Pri ich hre na americkej námorníckej základni sa však stalo niečo veľmi zvláštne. A práve toto spôsobilo, že sa video stalo v istom zmysle hitom internetu. Pozrite sa sami, čo spôsobilo tak veľký ohlas.

Záhada na námorníckej základni

Daniel, rozhodol, že natočí svoje deti a ich kamarátov, ako si hrajú na posádke amerického námorníctva. Netušil však, čoho prapodivného bude v ten deň svedkom. Udalosť sa odohrala na detskom ihrisku v New River Air Station v Jacksonville v Severnej Karolíne v USA.

Vlajka sa spúšťa a hymna hrá

Keď sa otec pozrel z dverí svojho domu, počul, že štátna hymna hrá veľmi nahlas. Aj napriek hluk, ktorý deti vydávali, hrala hymna tak hlasno, že ju museli počuť. Hymna hrá na každej vojenskej základni vždy večer pri spúšťaní americkej vlajky zo stožiaru. Počas hrania hymny sa na detskom ihrisku však stalo niečo veľmi zvláštne. Našťastie to bolo všetko zachytené na kameru, ktorú si Daniel priniesol, aby svoje deti pri hraní na ihrisku nakrútil.

Deti si prestávajú hrať

Deti sa hrali a akonáhle začala hrať štátna hymna, okamžite prerušili svoju činnosť, postavili sa do a začali vzdávať holt svojej vlasti. Bol to naozaj fascinujúci pohľad. Podľa Daniela je to vďaka tomu, že rodiny na amerických základniach žijú podobným životným štýlom a k takýmto aktom sú deti jednoducho vychovávané. Mnoho návštevníkov videá tvrdí, že je úžasné, ako veľkú úctu majú deti k vlastnej krajine. Jeden komentátor dokonca tvrdia, že rodičia tu vychovávajú svoje deti naozaj skvele. Sám žil na tejto základni v roku 1972 a spomína, že aj v tej dobe sa deti správali rovnako. Ľudia Ameriky by na ne teda mali byť hrdí.

reklama:

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.