Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pozor na negatívne energie v dome. Ako ich odhaliť? Môže pomôcť nádoba, slaná voda a tiež bežný ocot.

reklama:
reklama:
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
negatívna energia www.gettyimages.com

Ak sa Vám vo Vašom dome alebo byte nežije príliš dobre, môže za to celý rad vecí. Medzi jednu takú, o ktorej sa ale zase až tak často nehovorí, patrí negatívna energia. Aj tá ovplyvňuje to, ako sa cítite. Ako také energie odhaliť? Mnoho ľudí Vás bude hneď odkazovať na rôznych  odborníkov . My však prinášame rady, ako môžete negatívne energie odhaliť oveľa jednoduchšie. A to svojpomocne.

Čo sú to negatívne energie?

Ide o určitý druh emocionálnej energie. Jej zdrojom nie sú predmety, ale živé organizmy. Je jasné, že tými môžu byť napríklad aj zvieratá, ale oveľa častejšie je, že negatívne energie vytvárajú ľudia. Nutné  je povedať, že takáto energia môže v konkrétnom priestore zostať aj veľmi dlho potom, keď sa tam už  daní ľudia  nenachádzajú. Príkladom môžu byť napríklad predchádzajúci majitelia, alebo predchádzajúci nájomníci. Po nich teda negatívna energia  v interiéri aj naďalej zostáva. A ak sa tu nachádza, tak môže samozrejme ovplyvňovať aj Vás, ako súčasného majiteľa.

Čo hovorí veda?

Je jasné, že ak sa hovorí o určitej forme negatívnej energie, tak sa objavujú názory, že je to hlúposť. To preto, že ľudia málokedy veria niečomu, čo reálne nevidia. Pravda je ale taká, že aj veda dokáže pomocou rôznych prístrojov a metód merať neviditeľné. Dokáže totiž to, že môžu byť namerané určité energie. A to len potvrdzuje to, že keď niečo nevidíme, neznamená to, že okolo nás nič nie je. Rovnako tak to potvrdzujú aj fakty spojené s tým, že keď okolo nás cudzia  energie je, tak nás môže ovplyvniť.

Prečo zisťovať výskyt negatívne energie?

Čokoľvek je negatívne, to je samozrejme zlé. A to platí aj o energii. Keď dáte na naše rady a budete sa snažiť odhaliť negatívnu energiu, dosť možno vyriešite aj rad problémov, ktoré sa Vašej domácnosti týkajú. Ak budeme konkrétny, tak hovoríme napríklad o problémoch, ktoré sú spojené s častými hádkami medzi členmi domácnosti. Negatívne energie však môže ovplyvňovať aj Vaše psychické rozpoloženie. Má vplyv aj na Vaše emócie, celkové zdravie, rovnako ako môže ovplyvniť napríklad rôzne druhy bolestí.

Pomôže Vám voda

Aj keď sa to nezdá, tak veľa výskumov a testov ukázalo, že voda má k emocionálnej energii veľmi blízko. A nielen k nej. Štruktúra vody sa môže meniť  v miestach s určitou energiou, tak sa môže meniť tiež v miestach, kde na ňu pôsobí bežná reč, rovnako ako hudba, alebo aj emócie. Nie nadarmo je voda označovaná ako životodarná tekutina. Má s ľudským životom spoločného viac, než si mnoho ľudí myslí.

To, že práve voda je priamo spájaná s ľudskými emóciami, má ešte jeden pomerne zaujímavý význam. A to taký, že ľudské telo je tvorené z veľkej časti vodou. Tá sa nachádza aj v koži, rovnako ako v bunkách. A to znamená jedinú vec. Že rôzne energie a tiež emocionálne prejavy nás ovplyvňujú oveľa viac, než tomu bolo v minulosti.

Ako na odhalenie negatívnych energií v dome?

Už v úvode sme spomenuli, že nie je nutné pozývať odborníkov, ale že si dokážete poradiť sami. A to s vyžitím nádoby, do ktorej dáte vodu a ocot. Začneme samotnou nádobou, malo by sa  jednať o dostatočne veľký zavárací pohár s uzáverom. Do neho  následne nalejete 500 mililitrov buď destilovanej, alebo tiež filtrovanej vody. K tejto vode pridáte 2 lyžičky soli a tiež 2 lyžice octu. Následne všetko rozmiešate po presnú dobu 60 sekúnd a potom pohár zatvorte. Potom už stačí položiť danú nádobu na požadované miesto. Ideálne tam, kde tušíte, že by sa negatívna energia mohla vyskytovať.

Čo zistíte?

Na danom mieste pozorujte pohár a to  čo sa s ním  deje. Dôležitá bude predovšetkým soľ, ktorá nebude úplne rozpustená. Treba sledovať jej pohyb. Dôjde buď k tomu, že bude pri dne, alebo môže dôjsť k tomu, že bude stúpať nahor. V tejto chvíli, v čase daného stúpania  viete, že je na danom mieste  negatívna energia. Tým, že soľ stúpa nahor dochádza tiež k tomu, že je táto energia podchytená  . Akonáhle je stúpanie pri  konci, je všetko  zachytené. Rovnaký postup následne aplikujte aj v iných častiach Vašej domácnosti.

reklama:

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.