Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zubár neveril svojim očiam! Čo našiel na röntgene pacienta, ho šokovalo a musel sa s tým podeliť!

reklama:
reklama:
15. septembra 2020 Správy od Diskusia()
Fb 4.jpg

Návštevy ordinácie dentistu nepatrí k obľúbeným voľnočasovým kratochvílím. Veľa z nás by sa radšej zvíjala v kŕčoch, než aby dobrovoľne zasadla do zubárskeho kresla. Podobne na tom bol aj tridsaťsedemročný muž z Poľska, ktorý trpel úpornými bolesťami zubov v dolnej čeľusti, ale návštevu odborníka odkladal. Nakoniec tam zašiel za päť minút dvanásť. To, čo mal muž v čeľusti, zubár ešte nikdy nevidel.

Každý z nás má určite s boľavými zubami skúseností viac, než by mu bolo milé. A iste môžeme potvrdiť, že táto bolesť je jedna z Najotravnejšia vôbec a človek pri nej nie je schopný takmer ničoho a navyše môže spôsobiť aj ďalšie zdravotné komplikácie ako bolesť hlavy, slabosť alebo horúčka. Zubárske zákroky síce nepatrí k tým najpríjemnejším, ale neradno ich odkladať. Môže to mať totiž strašné následky.

Šokujúce odhalenie röntgenového snímku

Svoje o tom vie istý mladý muž (37 rokov), ktorý dlho dúfal, že úporná bolesť zubov spodnej čeľuste ho prejde sama od seba. Neprešla. Namiesto toho sa zhoršovala, a keď už nešla vydržať a bránila mu v každodennom fungovaní, rozhodol sa do lekárskej ordinácie so svojím trápením predsa len zájsť.

Pokračujte v čítaní článku na ďalšej stránke

reklama:

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.