Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Desivé znamenia, ktoré by mohli značiť, že v dome máte negatívnu energiu

reklama:
reklama:
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
duch www.gettyimages.com

Mali ste vždy pocit, že váš domov je najpokojnejším a najbezpečnejším miestom na svete? Ak sa v poslednej dobe niečo zmenilo a začali ste zažívať nepríjemné veci, možno sa u vás objavil duch. Pokiaľ ide naozaj o nadprirodzený jav, môžete sa pozrieť na jeho najčastejšie prejavy. Zachovajte pokoj a nepanikárte, keďže duch nemusí byť vždy zlé znamenie.

Kolísanie teplôt

Cítite, že sa teplota v určitých častiach domu líši? V jednej časti miestnosti môže byť teplejšie a v druhej je naopak celkom zima. Občas môžete na svojej pokožke pocítiť tiež prúd vzduchu, aj keď nie je otvorené žiadne okno. Taký pocit môže značiť, že ste v blízkosti nejakej energie.

Zvieratá sú citlivejšie

Máte domáceho maznáčika a všimli ste si, že v poslednej dobe robí nevysvetliteľné veci, ako keby vnímal niekoho, koho vy vôbec nevidíte? Zmysly zvierat sú oveľa jemnejšie ako tie naše, preto ich neignorujte. Ak napríklad váš pes na niečo vrčí, cúva, krčí sa a podobne, možno máte doma ducha.

Zvláštne zvuky

Keď počujete zvuky, ktoré vzhľadom na situáciu nemajú logický zdroj, môže to tiež značiť niečiu prítomnosť. Takéto zvuky môžete počuť hlavne večer, keď je pokoj. Nenechajte sa zmiasť drevom, u ktorého je známe, že pracuje. Pokiaľ ale počujete napríklad zvuky chôdze, je to podozrivé.

Miesto s temnou históriou

Miesto, kde žijete, by ste mali preskúmať. Určite to urobte hlavne vo chvíli, keď žijete v staršom dome, ktorý pred vami niekto obýval. Mohlo sa tu stať niečo zlé, a preto si dom môže držať temnú energiu, ktorá vás straší.

Aróma

Vône sú tiež veľmi dobrým ukazovateľom. Keď sa nejaká znenazdajky objaví, a vy netušíte, odkiaľ pochádza, možno cítite nejakú energiu.

reklama:

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.